Ana Sayfa | İletişim

İletişim

ekitaplik.net hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir ve sayılı yasa kapsamında yer sağlayıcı hükmünde hizmet vermektedir.  Sitemizde yer alan tüm dosya ve paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır.

Yürürlükte olan yasalara göre indirmiş olduğunuz tüm içerikleri en fazla 24 saat bilgisayarınızda barındırmanız mümkündür. Unutulmamalıdır ki ekitaplik.net amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır. Tanıtım modeli olarak da ziyaretçilerin sitemizde ekli olan kitap tanıtım ve yer gösterici linkleri aracılığı ile kitapları inceleme fırsatı sunarak kitabın orjinalini almaya teşvik etmek ve yazarı tanımasını sağlayarak ileride çıkacak olan kitaplarını da almasını sağlamaktır.

Sitemiz hiçbir sponsor reklamı almamakta olup, mevcut içerikten hiçbir gelir elde edilmemektedir ve ilgili kitapların telif kaynaklarının satışını yapmaz. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

Her türlü talep, soru ve telif bildirimi için aşağıdaki sağdaki “iletişim” linkinden bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer almasını istediğiniz bir kitap varsa lütfen aşağıdaki adresten bize ulaşın.

Mail Adresimiz : iletisim [@] kitaplik.net